Refund policy

Siparişimi kaç günde iade edebilir ya da değiştirebilirim?

15 gün içinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ya da değişim için ne yapmam gerekir?

İade ya da değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünlerinizi size gönderilen faturaların tüm nüshaları ile birlikte bize geri göndermelisiniz. Gönderiniz tarafımıza ulaştığı gün talebiniz işleme alınır.

İade ve değişim için seçtiğiniz ürünü/ürünleri tarafımıza 05332566652 whatsapp hattından bildirebilirsiniz.

Kullanılmış, yıkanmış ya da tahrip olmuş ürünlerde iade/değişim imkanımız maalesef yok.

Orjinal ambalajı bozulmuş tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade ve değişimde kargo ücretini ben mi ödeyeceğim? 

İade yada değişimlerde kargo ücreti size aittir. 

İade yada değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünlerinizi  anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan MNG ile 512313763 şirket kodu ile indirimli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Farklı bir kargo firmasıyla göndermek isterseniz kargo takip numarasını bize göndermeniz yeterlidir.

Bizim hatamızdan yada gönderilen ürünün ayıplı olmasından kaynaklanan durumlarda kargo ücreti bizim tarafımızdan karşılanacaktır.

Ürünlerimin bazılarını beğendim bazılarını beğenmedim, ne yapmalıyım?

Aldığınız tüm ürünleri iade etmeniz gerekmiyor, sadece bazılarını iade edebilir yada değiştirebilirsin. 

Siparişle gelen faturayı kaybettim ne yapmalıyım?

Değişim yapmak istiyorsanız faturasız da işleme alabiliriz. Tabi faturasız iade taleplerinde KDV bedelini düşerek iadenizi gerçekleştirebiliyoruz.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılır?

Kargonuz bize ulaştığı gün iade veya değişim talebin işleme alınılır. 

EFT/Havale ile ödemesini yaptığınız siparişlerin iadesini kargonuz elimize ulaştığında 1 iş günü içerisinde bize sağladığın hesap numaranıza geri gönderiyoruz.

Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde iade için bankaya aynı gün talimat veriyoruz. Geri ödemeniz 3 iş günü içerisinde hesabınıza yansıyacaktır.Ödemenizin kartına yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebillir. Bankaya bağlı olarak, maksimum 10 iş günü içinde iade tutarı kartına iade edilecektir. 

İade/değişim taleplerimi telefonla halledebilir miyim?

İade/değişim yapmak istediğin ürünlerde 05332566652 no’lu telefondan ya da, bohoyasam@gmail.com adresinden bize yönlendirebilirsiniz.