Hakkımızda

Boho Yaşam ile özgürlüğe uzanan yolculuk…

Boho Yaşam, “Özgür Ruhlarla Yaşama Yolculuk” mottosu ile kurumsal hayatlarından vazgeçen iki kadın girişimcinin, hayatlarına açtıkları yeni sayfanın ürünü… 

Her anlamda kendi özgürlüğümüzün farkındalığına varmamızla başlayan serüvenimizde, yaşamın her noktasında doğallık ve rahatlığın ön planda olması gerektiğini düşündüğümüz için sıradan kalıpların dışındaki ürünlerimizi sizlerle buluşturmak istedik.

Siz de hayata karşı olan özgür bakış açınızı giyim tarzınıza da uygulayarak kendinize özgü bir bohem stil oluşturabilirsiniz. Otantik, etnik ve salaş parçaları bir araya getirerek kendinize ait rahat, şık ve özgür kombinlerini oluşturabilirsiniz. Boho Yaşam’da geniş üst giyim koleksiyonumuzun yanı sıra son derece rahat şalvarlardan pure hemp çantalara kadar geniş bir yelpazede kendi tarzını oluşturacak ürün bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken keşfetmek.

Geniş bir yelpazeye yayılan giyim ve aksesuar koleksiyonun yanı sıra yoga&meditasyon koleksiyonu ile bohem tarzınızı yaşam alanınıza da yansıtabilirsiniz. Ses çanağı, tütsülük, buhurdanlık ve mala gibi ürünlerimizle yoga ve meditasyon seanslarınızı aradığınız huzur dolu ambiyans içerisinde yaşayabilirsiniz. Yoga ve meditasyon ürünlerimiz, bohem yaşam alanınız için son derece ideal bir tamamlayıcı olacak. 

Ürünlerimiz ile dilediğiniz ortamda yoga ve meditasyon yapabilir, bulunduğunuz ortama tam olarak istediğiniz şekilde salaş ve bohem bir hava katabilirsiniz. 

Bohem hayatın rahatlığı ve farklılığı ile sizler de sınırlarınızı aşmaya ne dersiniz?

Bize ulaşabileceğiniz sayfalarımıza aşağıda ulaşabilirsiniz…

İnstagram: https://www.instagram.com/boho.yasam/

Trendyol: https://www.trendyol.com/magaza/boho-yasam-m-243609?sst=0

Hepsiburada: https://www.hepsiburada.com/ara?q=boho+ya%C5%9Fam

Etsy: https://www.etsy.com/shop/BohoYasam