Longosphere Boho Yaşam İş Birliği

 

Longosphere nerede? Nasıl bir Glamping alanı?

Trakya'nın saklı cenneti" olarak nitelendirilen İğneada Longoz Ormanları içinde huzur dolu doğal yaşam alanı olan Longosphere Türkiye'nin En Büyük Glamping Tesisidir.

Longosphere, her mevsiminde ayrı güzelliğe bürünen doğası, kuş sesleri ve gölleri ile mavi ve yeşilin bir araya geldiği benzersiz bir yaşam alanıdır.

Biz 2023 yılında çok güzel bir sonbaharda bu güzel atmosferi ziyaret etme fırsatı bulduk. İçinde her şey düşünülmüş, Yaşam alanları, macera parkuru, Dünya mutfaklarının seçkin örneklerini tadabileceğiniz eşsiz mutfağı, yemeğinizi kendiniz pişirmek isterseniz barbekü alanı ve etlerinizi alabileceğiniz kasap, yoga meditasyon yapabileceğiniz eşsiz alanlar, yazın serinlemek isterseniz havuz, doğada atv yapıp bisiklete binmek isterseniz çeşitli aktivite alanları mevcut. Bizim en beğendiğimiz alanlarda biri de Ying Yang barıdır. akşamları ateş eşliğinde birbirinden güzel kokteylleri tadıp sevdikleriniz ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Boho Yaşam Longosphere'de nerede?

Longosphere girdiğinizde hemen solda Longo Consept gözünüze çarpar. Longo Concept'te, eşsiz ev ve giyim tekstili ile sevdiklerinize hediye edebileceğiniz hediyelik ürünleri sunmakta. Longo Concept'teki hediyelik ürünlerin yanında Boho Yaşam mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın. Longosphere'e özel hazırladığımız Boho konseptimiz ile sizleri bekliyoruz...

Longosphere sitesini ziyaret etmek isterseniz. Linki tıklamanız yeterlidir. 

Longo Concept Alanı

Longo Concept'de Boho Yaşam Alanı